Mūsų įmonės paslaugos apima apskaitos politikos įmonėje suformavimą, pirminių dokumentų ruošimą ir kontrolę, ataskaitų, deklaracijų ruošimą valstybinėms institucijoms bei atstovavimą jose, ataskaitų ruošimą įmonės vadovams, metinės finansinės atskaitomybės sudarymą ir kitus apskaitos darbus bei su jais susijusias konsultacijas.

Apskaitos paslaugos įmonėms ir privatiems asmenims:

* apleistos apskaitos sutvarkymas;
* buhalterinė apskaita;
* mokestinė apskaita;
* PVM apskaita;
* metinė finansinė atskaitomybė;
* mokestinių deklaracijų pildymas;
* konsultacijos apskaitos, mokesčių, atskaitomybės, verslo ir asmeninio apmokestinimo klausimais;
* ataskaitos pagal kliento pageidavimus ir poreikius;
* statistinių ataskaitų pildymas;
* darbo užmokesčio apskaita ir susijusių deklaracijos pildymas.

Apskaita vedama nuo pirminių dokumentų iki atskaitomybės sudarymo. Susistemintą apskaitos informaciją (apie įmonės skolų būklę, piniginių lėšų judėjimą, buhalterinių sąskaitų likučius ir pan.) elektroniniu paštu operatyviai pateikiame užsakovui. Nustatytais terminais ruošiame ir teikiame deklaracijas Mokesčių inspekcijai, Sodrai, Statistikos departamentui ir kitoms institucijoms. Dalyvaujame akcininkų susirinkimuose, pristatome atskaitomybę.

Apskaitos tvarkymo paslaugų kaina derinama su kiekvienu klientu individualiai, atsižvelgiant į įmonės veiklos pobūdį ir specifiką. Siūloma lanksti atsiskaitymo sistema. Pavesdami buhalterinius rūpesčius, klientai bus ramūs, kad buhalterinė apskaita vedama kokybiškai ir tvarkingai.

Įmonėje apskaita gali būti tvarkoma ir anglų kalba.